Smiley face image

ОЛЕНА МИХАЙЛІВНА ЧЕПУРКО

кандидат філологічних наук,
доцент,
доцент кафедри методики викладання іноземних мов і світової літератури

НАУКОВИЙ ПРОФІЛЬ

ОСВІТНІ КОМПОНЕНТИ

• Українська література (для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти).
  • Методика викладання зарубіжної літератури (для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти).

ОСВІТА

• Київський державний педагогічний інститут ім. О.М.Горького, 1982 р., спеціальність: українська мова і література, кваліфікація: вчитель української мови і літератури.
  • Кандидат філологічних наук, 10.01.03 – українська література, тема: Українська романістика 70-80 років про пожовтневе село.

ІНШІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ (громадська, практична, експертно-аналітична тощо)

• НПУ ім. М.П. Драгоманова. Мета: удосконалення фахових навиків та педагогічної майстерності, розробка нового курсу лекцій. Кількість навчальних кредитів (годин): 3 (120) годин.