Smiley face image

ОКСАНА КОСТЯНТИНІВНА БИЦЬКО

старший викладач кафедри методики викладання іноземних мов і світової літератури факультету іноземної філології

НАУКОВИЙ ПРОФІЛЬ

ОСВІТНІ КОМПОНЕНТИ

• Методика викладання світової літератури (для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти).
  • Стратегії розвитку критичного мислення (для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.
  • Педагогічна практика (для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта.

ОСВІТА

• Київський державний педагогічний університет імені М. Горького, 1988 р., спеціальність: російська мова і література, кваліфікація: вчитель російської мови і літератури.
  • Київський міжрегіональний інститут удосконалення вчителів імені Бориса Грінченка, 2000 р.¸ спеціальність: зарубіжна література, кваліфікація: вчитель зарубіжної літератури.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ (з 2019 р.)

• Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, кафедра світової літератури та теорії літератури (01.03.2019 – 31.03.23019), тема: «Теорія та методика вивчення ромської літератури в школі», довідка № 04-10/956 від 13.05.2019 р.
  • Майстер-клас «Онлайн-інструменти під час дистанційного навчання» (Київ, 2021) (сертифікат про участь, 2 год.).
  • ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми мовно-літературної освіти в середній та вищій школах» (Київ, 4-5 квітня 2019 р.).
  • Звітно-наукова конференція викладачів, аспірантів і докторантів НПУ імені М.П. Драгоманова «Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету» (13–18 травня 2019 року).
  • Міжнародна науково-практична конференція «Забезпечення якості вищої освіти у країнах Європейського союзу» (Київ, Київський університет імені Бориса Грінченка, 15 квітня 2020).
  • ІІІ Міжнародна наукова конференція «Аналіз та інтерпретація художнього тексту: проблеми, стратегії, досліди» (Київ, НПУ ім. М. П. Драгоманова, 14-15 квітня 2020 р.).
  • Публічні консультації «Реформа НУШ: новий Стандарт для базової освіти» (пленарне онлайн-засідання та секція «Науковці»). Організатор - Міністерство освіти і науки України за сприяння NDI Ukraine та Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» від Інституту «Республіка» (Київ, МОН України, 11 червня 2020 р.).
  • Всеукраїнська наукова конференція «Література й історія» (Запоріжжя, Запорізький НУ, 8-11 жовтня).
  • ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми мовно-літературної освіти в середній та вищій школах» (Київ, 2021 р.)
  • Звітно-наукова конференція викладачів НПУ імені М.П.Драгоманова «Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету» (Київ, 2021 р.).
  • ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Особистість в історії, літературі та методиці навчання» (Івано-Франківськ, 2021 р.).
  • ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Особистість в історії, літературі та методиці навчання» (Івано-Франківськ, 2022 р.).

ІНШІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ (громадська, практична, експертно-аналітична тощо)

Член  (2015-2022 рр.) та секретар (2020-2022 рр.) Науково-методичної ради факультету іноземної філології.

Загальний керівник практики із зарубіжної літератури на факультеті іноземної філології (2003 – 2022 рр.).

Відповідальний секретар ІІ та ІІІ Всеукраїнських науково-практичних конференцій «Актуальні проблеми мовно-літературної освіти в середній та вищій школах» (Київ, 2019 та 2021 рр.), а також Всеукраїнського круглого столу «Шкільний курс зарубіжної літератури: традиції, сучасність, перспективи» до 30-ї річниці шкільного курсу «Зарубіжна література» (Київ¸2022 р.).

Відповідальний редактор та укладач матеріалів ІІІ Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «Актуальні проблеми мовно-літературної освіти в середній та вищій школах» (Київ, 2021 р.).

Модератор сайту кафедри методики викладання світової літератури (2018 – 2022 рр.)

Відповідальна за виховну роботу кафедри методики викладання світової літератури (2015 – 2022 рр.).

Відповідальна за контакти з Посольством Японії в Україні (2007-2011 рр.)

Нагороджена грамотою подяками МОН України (наказ № 310 від 24.05.2005 р.; наказ № 414 від 15.05.2008 р.), медаллю «Драгоманівська родина» (наказ № 370-П від 26.06.2015 р.).