Теорія і технології викладання зарубіжної літератури (обґрунтування)

«Теорія і технології викладання зарубіжної літератури»

Курс за вибором студентів майбутнього 2 курсу ВВ.2.1.08

(автор та викладач – А.О.Мельник, к.п.н, доц.)

Курс спрямований на удосконалення професійної освіти студентів, підготовку їх до інноваційної діяльності у викладанні зарубіжної літератури.

У курсі опануємотехнологію вивчення художніх творів зарубіжної літератури, що передбачає розгляд літературного твору як унікального явища світової культури з його інокультурною та перекладною природою.

У програмі курсу також такі інноваційні технології, як технологія розвитку критичного мислення, інтерактивні та медіаосвітні технології, які можна використовувати під час викладання як зарубіжної літератури, так і іноземних мов у школі та виші.

Пропонований курс особливо важливий для тих студентів, хто вступив у магістратуру, не маючи педагогічної освіти, та не вивчав «Методику викладання зарубіжної літератури» і не готовий до викладання зарубіжної літератури в школі. Знання, які студенти отримують, допоможуть упевнено себе почувати під час комплексного кваліфікаційного державного екзамену або захисту магістерської роботи з методик викладання фахових дисциплін.

Більше інформації про курс див. тут (заходьте з корпоративного акаунта!!!): https://metod.fif.npu.edu.ua/2012-11-05-17-23-24/46-teoriia-i-tekhnolohii-vykladannia-zarubizhnoi-literatury.

Your IP: 3.210.184.142
Server Time: 2021-05-07 22:05:33