Теорія і технології викладання зарубіжної літератури (опис дисципліни)

Опис начальної дисципліни ВВ.2.1.08

"Теорія і технології викладання зарубіжної літератури"

Загальні характеристики дисципліни

Навчальне навантаження з дисципліни

Методи навчання і форми контролю

Галузь знань 01 Освіта.

02 Гуманітарні науки

(шифр, назва)

Кількість кредитів - 3 ЄКТС

Методи навчання: пояснювально-ілюстративний, репродуктивний, проблемного викладання, евристичний, дослідницький.

Спеціальність 014.02 Середня освіта; 035 Філологія

(код, назва)

Загальна кількість годин – 90

Денна

Заочна

Освітній рівень магістр (бакалавр/магістр)

Лекції:

Семінарські заняття:

Статус дисципліни: вибіркова (нормативна/вибіркова)

Лабораторні заняття:

Форми поточного контролю:

усний виступ (захист фрагментів уроків зарубіжної літератури), модульна контрольна робота.

Рік вивчення дисципліни за навчальним планом 2

Індивідуальна робота:

Семестр ІІІ

Самостійна робота:

Тижневе навантаження (год.)

- аудиторне:2

- самостійна робота 5,5

Форма підсумкового контролю

Екзамен (письмовий/усний)

Залік (звичайний/диференційований)

Співвідношення аудиторних годин і годин СРС:

Мова навчання – українська

Передумови навчання______

Мета і завдання навчальної дисципліни – підготовка студентів до інноваційної діяльності у процесі викладання зарубіжної літератури в школі, удосконалення їхньої професійної освіти.

Програма навчальної дисципліни. У дисципліні розглядаються технологія підготовки і проведення сучасного уроку зарубіжної літератури, особливості використання технології розвитку критичного мислення, ігрових, інтерактивних та медіаосвітніх технологій у процесі викладання зарубіжної літератури в школі.

Бібліографія: Ісаєва О.О. Теорія і технологія розвитку читацької діяльності старшокласників у процесі вивчення зарубіжної літератури. К., 2003. Технологии и методики обучения литературе: учеб. пособие / под ред. В.А. Кохановой. М., 2011. Пометун О.І., Пироженко Л.В. Сучасний урок. Інтерактивні технології навчання. К., 2005.  Сущенко І., Пометун О. Основи критичного мислення. К., 2016. 156 с.

Методичне забезпечення: мультимедійні презентації лекцій, відеофрагменти уроків зарубіжної літератури, зразки планів-конспектів уроків зарубіжної літератури.

Реєстрація на навчальну дисципліну (для дисциплін за вибором)

Зауваження: студенти повинні мати базові знання з теорії та історії зарубіжної літератури, педагогіки, психології, методики викладання зарубіжної літератури.

Лектор: Мельник Анжела Олегівна, доцент, кандидат педагогічних наук

Інститут іноземної філології

Адреса: м. Київ, вул. Тургенєвська, 8/14, тел. (044) 486-47-17, e-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Your IP: 94.231.187.48
Server Time: 2021-05-07 21:34:37