20 березня 2012 року на сайті МОНмолодьспорт України було розміщено проект нової програми «Світова література» для 5-9 класів загальноосвітньої школи та розпочалося її обговорення, в якому взяли участь науковці та вчителі різних регіонів України. Результати наукової експертизи, проведеної кафедрою методики викладання російської мови та світової літератури НПУ імені М.П.Драгоманова, були оприлюднені 5 квітня під час громадських слухань в Київському міському будинку вчителя. Доопрацьований варіант, поданий на кафедру авторами програми, також отримав оцінку спеціалістів кафедри. Текст обох експертних висновків додається.

На сайті 198417 гостей та 3 користувачі