Мистецтво виразного слова (стислий опис)

Опис начальної дисципліни_ВВ2.1.02

Мистецтво виразного слова

Загальні характеристики дисципліни

Навчальне навантаження з дисципліни

Методи навчання і форми контролю

Галузь знань 02.03 Гуманітарні науки

(шифр, назва)

Кількість кредитів - 3 ЄКТС

Методи навчання

Пояснювально-ілюстративний, репродуктивний, проблемного викладання, евристичний, дослідницький.

Спеціальність 6.02.03.03Мова і література (англ., укр. та ЗЛ)

(код, назва)

Загальна кількість годин -90

Денна

Заочна

Освітній рівень бакалавр (бакалавр/магістр)

Лекції:

Семінарські (практичні) заняття:

Статус дисциплінивибіркова

(Нормативна/вибіркова)

Лабораторні заняття:

Форми поточного контролю

Усні відповіді, складання партитури читання, виразне читання художніх творів, модульні контрольні роботи.

Рік вивчення дисципліни за навчальним планом 3

Індивідуальна робота:

Семестр VI

Самостійна робота:

Тижневе навантаження (год.)

- аудиторне:2

- самостійна робота 2

Форма підсумкового контролю

Екзамен

(письмовий/усний)

Залік (звичайний/диференціальний)

Співвідношення аудиторних годин і годин СРС:

Мова навчання– українська

Передумови навчання_____

________________________

Мета і завдання навчальної дисципліни сформувати уявлення про мистецтво виразного слова, розвивати навички філологічного та літературного аналізу художніх творівта на його основі виразного читання текстів; виховувати інтерес до мистецтва виразного читання.

Програма навчальної дисципліни:Поняття про мистецтво виразного слова. Філологічний та літературний аналіз тексту як основа його виразного читання. Техніка мовлення як необхідна передумова словесної дії. Засоби логіко-емоційної виразності читання. Специфіка виразного читання художніх творів різних жанрів.

Бібліографія: Олійник Г.А. Виразне читання. Основи теорії: Посібник для вчителів. – Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2011; Капська А.Й. Виразне читання: навч. посібник для педінститутів. – Київ : Вища школа, 1986.

Методичне забезпечення: мультимедійні презентації лекцій, відеоролики (приклади виразного читання художніх творів записом фрагменти публіцистичних фільмів, рекламних роликів.

Реєстрація на навчальну дисципліну(для дисциплін за вибором).

Зауваження: студенти повинні мати базові знання з сучасної української літературної мови, теорії літератури, історії літератури.

Лектор: Давидюк Людмила Володимирівна, доцент, кандидат педагогічних наук.

Інститут іноземної філології

Адреса: м. Київ, вул. Тургенєвська, 8/14, тел. (044) 486-47-17, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Server Time: 2023-02-09 05:30:48