Новини педагогічної практики - 2012

Деталі

 

23 листопада 2012 р.в Інституті іноземної філології відбулася підсумкова студентська конференція з питань виробничої педагогічної практики з російської мови.

      У роботі конференції взяли участь студенти 51 ра групи, а також групові методисти та керівник практики О.К.Бицько. Було заслухано творчі звіти практикантів, продемонстровано мультимедійні презентації про практику. Студенти позитивно відгукнулися на умови практики в базових школах Інституту: СШ № 135 (директор М.Є.Гайдук) та № 85 (директор Т.М.Федунова) м. Києва, щиро подякували за науку своїм методистам та вчителям-наставникам: М.Є.Гайдук, І.М.Людовик, І.І.Кантор (СШ № 135), О.А.Кураксі, Л.С.Дробній, Л.М.Денисенко (СШ № 85).

     Родзинкою конференції стала рольова гра, проведена студенткою К.Шевченко. У ході гри було продемонстровано фрагмент позакласного заходу з російської мови «Пірати. Йо-хо-хо!», що відбувся під час практики в СШ № 135.

     Із великою приємністю та вдячністю студенти вислухали своїх групових методистів – доцентів А.О.Мельник та Ю.М.Холодну. Приємне хвилювання практикантів викликало відео-інтерв’ю з учителем-наставником І.М.Людовик, яке презентувала А.О.Мельник.

     За результатами практики та перемогу в конкурсі «Учитель, на якого чекають» було нагороджено почесними дипломами кращих студентів-практикантів.

     І. Переможці в номінації «Кращий урок російської мови»:

  • Гузій Марина («Русские народные пословицы и поговорки», 6 клас);
  • Нікітська Катерина («Фразеологизмы в русском языке», 8 клас);
  • Косюк Анастасія («Устаревшие слова и неологизмы», 7 клас);
  • Кухар Анастасія («Стилистическая окрашенность языковых средств», 10 клас).

     ІІ. Переможці в номінації «Кращий позакласний захід з російської мови»:

  • Дуденко Марина та Грабенко Ірина (інтелектуальна гра «Знатоки русского языка», 9 клас);
  • Шевченко Катерина (інтелектуально-розважальна гра «Пираты. Йо-хо-хо!», 7 клас).

     ІІІ. Переможці в номінації «Краще науково-методичне дослідження»: 

  • Дуденко Марина («Различные виды упражнений по уровням сложности для урока русского языка».

     ІV. Номінація «Сумлінне ставлення до педагогічної практики з російської мови»:

  • Горай Тетяна.

     Справжнім подарунком усім присутнім стали пісня про школу та вірш Костянтина Ібряєва «Учитель», майстерно виконані Ю.М.Холодною.

alt

Студенти (зліва направо) Нікітська Катерина, Грабенко Ірина, Дуденко Марина звітують про результати практики

alt

Учасники підсумкової студентської конференції: у верхньому ряду (зліва направо) – студенти-практиканти Т.Горай, А.Кухар, К.Шевченко, І.Грабенко, М.Дуденко,  К.Нікітська, О.Гочапірська; в нижньому ряду –  методисти А.О.Мельник, Ю.М.Холодна та керівник практики О.К.Бицько

Інші світлини про хід конференції дивіться в нашій фотогалереї.

   

Авторизація  

   

Відвідувачі  

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

   

Новини  

   

Vinaora Visitors Counter  

1469381
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
276
393
1934
1458066
3422
11953
1469381

Your IP: 44.211.239.1
Server Time: 2023-02-09 06:54:57
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ