Щорічна конференція викладачів НПУ імені М.П.Драгоманова

19 травня 2022 року на факультеті іноземної філології відбулося в онлайн-режимі пленарне засідання в межах звітно-наукової конференції викладачів, аспірантів і докторантів НПУ імені М.П.Драгоманова за підсумками наукових досліджень 2021 року «Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету».  Голова засідання: д. філол. н., проф. Зернецька А.А. Секретар засідання: д. філол. н., проф. Матвєєва С.А.

Пленарне засідання відкрило вітальне слово декана факультету – доктора філологічних наук, професора Алли Анатоліївни Зернецької.

Основну програму засідання становили доповіді викладачів ФІФ, а саме:

Страшко І.В., к.філос.н., доцент, докторант. Корпус усного мовлення “Голоси України”: передумови і мета створення.

Хижун Я.В., к.філол.н., доцент. Лексико-семантичні аспекти фразеологічних сполучень із числовим компонентом.

Громова В.О., д.філос., доцент. Перстратно-адстратні запозичення латинського походження в давньоанглійській мові (на матеріалі поеми «Беовульф»).

Гвоздецька К.О., аспірант. Удосконалення навичок аудіювання іноземною мовою студентів-філологів засобами онлайн-ресурсів.