"Особистість в історії, літературі та методиці навчання" (28.10.2022)

Деталі

28 жовтня 2022 року в онлайн-форматі відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «ОСОБИСТІСТЬ В ІСТОРІЇ, ЛІТЕРАТУРІ ТА МЕТОДИЦІ НАВЧАННЯ», співорганізаторами якої виступили Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, кафедра україністики Варшавського університету, кафедра методики викладання світової літератури НПУ імені М.П.Драгоманова та ін.

Програма заходу складалася з пленарного засідання та трьох секцій:

Секційне 1. «Роль особистості у виборюванні незалежності та розвитку держави: дослідження особистості в історико-культурологічних та медіаджерелах».

Секційне 2. «Роль особистості в розвитку національної освіти та вихованні молоді».

Секційне 3. «Вивчення життя героїв-захисників, видатних діячів науки та мистецтва минулого і сучасності та їхніх творів у закладах освіти».

Ідейною натхненницею заходу стала докторка педагогічних наук, доцентка, завідувачка кафедри теорії та методики навчання Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Галина Островська. На пленарному засідання вона виступила з доповіддю на тему «ОБРАЗ ГЕРОЯ-ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ: ІСТОРІЯ І МИСТЕЦТВО».

Із викладачів кафедри методики викладання світової літератури НПУ імені М.П.Драгоманова на пленарному було заслухано доповідь докторки педагогічних наук, професорки, завідувачки кафедри Олени Ісаєвої на тему «ЧИ МОЖЕ БУТИ ПОЕЗІЯ ПІСЛЯ БУЧІ? ЯК ЗМІНИВСЯ ПРОЦЕС ВИВЧЕННЯ ЛІТЕРАТУРИ В ШКОЛІ В НОВИХ РЕАЛІЯХ УКРАЇНИ».

Інші викладачі кафедри взяли участь у роботі третьої секції – «ВИВЧЕННЯ ЖИТТЯ ГЕРОЇВ-ЗАХИСНИКІВ, ДІЯЧІВ НАУКИ ТА МИСТЕЦТВА МИНУЛОГО І СУЧАСНОСТІ ТА ЇХНІХ ТВОРІВ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ», яку модерували докторка педагогічних наук, професорка Жанна Клименко та кандидатка педагогічних наук, доцентка Людмила Давидюк. Теми виступів викладачів кафедри були такими:

«ВНЕСОК ОЛЬГИ КУЦЕВОЛ У РОЗВИТОК МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ»

Жанна Клименко, докторка педагогічних наук, професорка.

«ЖИВЕ СЛОВО» ДМИТРА РЕВУЦЬКОГО: ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ»

Людмила Давидюк, кандидатка педагогічних наук, доцентка.

«Я НІКОМУ НЕ БАЖАЮ ЗЛА. НЕ ВМІЮ. НЕ ЗНАЮ, ЯК ЦЕ РОБИТЬСЯ...». ПОЛЬСЬКИЙ ПИСЬМЕННИК, ЛІКАР І ПЕДАГОГ ЯНУШ КОРЧАК ЯК ПРИКЛАД НЕАГРЕСИВНОЇ СВІДОМОСТІ ДЛЯ СУЧАСНОЇ МОЛОДІ»

Юлія Холодна, кандидатка педагогічних наук, доцентка.

«НИТКА АРІАДНИ, ЩО ВИВЕЛА ТЕСЕЯ З ЛАБІРИНТУ: ПРО КУЛЬТУРОЛОГІЧНИЙ ПІДХІД ДО НАВЧАННЯ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ У РОЗВІДКАХ ЗІНАЇДИ КИРИЛЮК»

Анжела Мельник, кандидатка педагогічних наук, доцентка.

«ОСОБИСТІСТЬ З ІМПЕРСЬКИМ МИСЛЕННЯМ ТА ЯК ЇЇ ВИВЕСТИ НА ЧИСТУ ВОДУ, ЩОБ ДЕКОЛОНІЗУВАТИ СВІДОМІСТЬ УКРАЇНСЬКОГО ШКОЛЯРА»

Оксана Бицько, старша викладачка.

«ВИХОВНІ АСПЕКТИ ВИВЧЕННЯ ІСТОРИЧНОЇ ПРОЗИ В КУРСІ «УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА» ДЛЯ СТУДЕНТІВ-ФІЛОЛОГІВ»

Олена Чепурко, кандидатка філологічних наук, доцентка.

Повну програму заходу можна переглянути ТУТ.

   

Авторизація  

   

Відвідувачі  

На сайті 34 гостей та відсутні користувачі

   

Новини  

   

Vinaora Visitors Counter  

1469252
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
147
393
1805
1458066
3293
11953
1469252

Your IP: 44.211.239.1
Server Time: 2023-02-09 05:15:47
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ