Наукові та навчально-методичні заходи,

організовані кафедрою методики викладання світової літератури

НПУ ім. М.П.Драгоманова

2006

• Відкритий урок за поезією Мацуо Басьо на базі гімназії "Троєщина" (м. Київ, учитель - ст. викл. кафедри О.К.Бицько).

2007

• Відкритий урок за повістю Ясунарі Кавабати "Тисяча журавлів" на базі СШ №251 імені Хо Ши Міна (м.Київ, учитель - Л.О.Семенченко, розробка методичних рекомендацій -  ст. викл. кафедри О.К.Бицько).

2008

• Лекція Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні пана Муцуо Мабучі в НПУ ім. М.П.Драгоманова.

• Творча зустріч із перекладачкою Марією Габлевич. (30 квітня 2010 р.).

2013

• Творча зустріч із учителем-методистом І.В.Мегедь (Технічний ліцей Шевченківського р-ну, м.Київ).

2014

• Зустріч із Заслуженим учителем України О.Ф.Невмержицькою (гімназія № 143, м.Київ).

2016

• Всеукраїнський круглий стіл «Шкільна літературна освіта: вчора, сьогодні, завтра»

(25 листопада 2016 р.)

2017

• Перша всеукраїнська науково-практична конференція "Актуальні проблеми мовно-літературної освіти в середній та вищій школах" (6-7 квітня 2017 р.).
  • Круглий стіл "Камо грядеши?" (до 25-річчя шкільного курсу "Зарубіжна література")

(7 квітня 2017 р.).

2019

• Друга Всеукраїнська науково-практична конференція "Актуальні проблеми мовно-літературної освіти в середній та вищій школах" (4-5 квітня 2019 р.).
  • Майстер-класи із зарубіжної літератури Н.П.Рудніцької, І.В.Горобченко, Л.М.Сич, О.С.Чоловської (4 квітня 2019 р.).
  • Круглий стіл "Камо грядеши?" (5 квітня 2019 р.).

На сайті 165592 гостя та 3 користувачі