Події кафедри

Радіодиктант національної єдності 2022

Деталі

Наша мова – наша зброя

9 листопада поточного року Україна відзначала одне з найбільших своїх національних світ – День української писемності та мови. Щорічно  з нагоди цього свята влаштовується всеукраїнський флешмоб – Радіодиктант національної єдності, до написання якого долучаються всі охочі. Восьмий рік у цьому акті єднання навколо рідного слова разом із усім українством беруть участь студенти й викладачі факультету іноземної філології НПУ імені М.П.Драгоманова. Закликала до участі факультет кафедра методики викладання світової літератури.

Дистанційне навчання та проблеми з електрикою не дали можливість зібратися всім в одній залі, однак не стали на заваді проведенню заходу.

Текст цьогорічного диктанту дуже розчулив усіх учасників та учасниць, адже нагадав про найцінніше в житті кожного українця – рідний дім. Написала його молода українська письменниця Ірина Цілик, а прочитала в ефірі на Суспільному народна артистка України Ада Роговцева. Ось цей текст: 

На згадку про свято української писемності усі бажаючі зробили світлину з текстом диктанту в руках. Нехай нагадує про зворушливі хвилини всеукраїнського єднання та про те, що наш спільний дім – Україна і ми нікому його не віддамо!

 

На фото – студентки І курсу 11 ау групи.

У верхньому ряду (зліва направо): Олександра Сава, Вікторія ГордієнкоУ нижньому ряду (зліва направо): Карина Сиротюк, Вікторія Слободянюк.

 

На фото – студенти й студентки І курсу 11 ап групи.

 

На фото – студенти ІІ курсу.

У верхньому ряду (зліва направо): Алла Гуменюк (202 анф), Софія Орел (21 ат), Тетяна Мазуренко (21 ат). У нижньому ряду (зліва направо): Діана Верцінська (21 ак), Валерія Гудзь (201 анн), Інга Калюта (21 ая).

 

На фото – студенти ІІІ курсу.

У верхньому ряду (зліва направо): Аліна Сасюк (31 ау), Яна Давідчик (301 анн). У нижньому ряду: Діана Передрій (35 іт).

 

На фото – студенти ІІІ курсу.

У верхньому ряду (зліва направо): Таїсія Серіндаг (31 аа), Катерина Чабан (31 ак). У нижньому ряду (зліва направо): Тетяна Майко (31 ат), Вікторія Онищенко (31 ат).

На фото – студенти ІV курсу 47  іс групи (зліва направо): Ольга Федорова, Анастасія Горбатюк, Вікторія Гац.

На фото – студенти ІV курсу (зліва направо): Вікторія Токарська (41 ау), Оксана Кисіль (41 ау), Вікторія Смяцька (41 ая), Наталія Ганенко (402 анф).

 

На фото – студенти ІVкурсу 401 анн та 402 анф груп:

У верхньому ряду (зліва направо): Єлизавета Палкіна, Аліна Сігетій, Владислава КичкоУ нижньому ряду (зліва направо): Анна Михальчук, Анастасія Ткачук, Наталія Ганенко.

 

На фото – студентки ІV курсу 41 ат групи: Вікторія Лавроненко та Ганна Проча.

 

 На фото – викладачі кафедри іноземних мов за професійним спрямуванням.

У верхньому ряду (зліва направо): доц. Надія Бреславець, доц. Євгенія Артьомова. У нижньому ряду (зліва направо): доц. Оксана Василенко, доц. Наталія Кувшинова, доц. Вікторія Давиденко, зав. каф. Ірина Блинова.

 

На фото – викладачі кафедри методики викладання світової літератури.

У верхньому ряду (зліва направо): доц. Анжела Мельник, зав. каф. Олена ІсаєваУ нижньому ряду (зліва направо): ст. викл. Оксана Бицько, доц. Юлія Холодна з донькою Анастасією, проф. Жанна Клименко.

Радіодиктант національної єдності (оголошення)

Деталі

Студентський флешмоб до Дня Героїв

Деталі

До Дня Героїв (23 травня) студенти факультету іноземної філології НПУ імені М.П.Драгоманова провели патріотичний флешмоб – заспівали разом (хоча й дистанційно) відому сьогодні в усьому світі пісню українських січових стрільців «Червона калина», що вкотре в нашій історії стала символом Українського Національного Спротиву.


Акція відбулася за ініціативи Ірини Піхи (21 ау) та за участі групи студентів 1-3 курсів ФІФ, як то: Ніколь Литовченко (11ак), Поліна Сапсай (11пл), Вікторія Пивоварова (11пл), Олександра Лівінська (16н), Анна Корольова (17іс), Діана Крижановська (11ап), Дар’я Бовканюк (11ая), Мирослава Галайда (11ая), Катерина Поліщук (21ат), Іванна Стрижак (21ая), Вікторія Грищенко (21ау), Таїсія Серіндаг (21аа), Анастасія Заплетнікова (302анф), Вікторія Смяцька (31ая), Ольга Федорова (37іс), Марія Червяк (31ая), Катерина Щадей (31ау), Оксана Кисіль (31ау), Аліна Сігетій (301анн), Наталія Ганенко (302анф).


Закликаємо всіх охочих переглянути відео! URL:  https://www.youtube.com/watch?v=b1CRqLRXnng.

Вишиванка - наш генетичний код

Деталі

 

Катерина Щадей (31 ау). Вірш "Вишиванка" (виконання авторки). URL: https://www.youtube.com/shorts/diH6Ro-fiZU

ХХІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Деталі

Диктант, що єднає думки і серця 

9 листопада – День української писемності та мови – свято тисячолітньої української культури та єднання всіх українців, а для філологічної спільноти України ще й професійне свято.

 

За православним календарем, воно відзначається в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-літописця – батька української історії та словесності.

 

 Уже традиційно в цей день факультет іноземної філології НПУ імені М.П.Драгоманова за ініціативою кафедри методики викладання світової літератури та під патронажем адміністрації факультету збирається разом для написання чергового Всеукраїнського диктанту національної єдності

 

Цьогоріч автором диктанту й читцем виступив культовий український письменник Юрій АндруховичДиктант називався «Слідом за пам’яттю» – про улюблений парк, у якому пройшло дитинство, та його неймовірну красу за різних пір року.

 За зізнанням автора, текст диктанту є початком майбутнього роману. Тож можемо вважати себе учасниками процесу його творення. :)

 

Таких учасників сьогодні на факультеті було чимало: викладачі різних кафедр, студенти різних курсів та форм навчання, представники деканату факультету як об’єднуюча і незламна сила.

 На екрані  – колишні першокурсники під час патріотичного флешмобу (куратор – ст. викл. А.А.Астахова). 

На скріншоті – заст. декана ФІФ з навчальної роботи, доц. І.І.Овчиннікова.

Згадали, як долучилися до написання Всеукраїнського диктанту вперше...


...і як писали його торік.

Та навіть подумки (під запис на відео) заспівали фрагмент відомої сьогодні всій Україні пісні «Батько наш – Бандера, Україна – мати…». Тож участь у популярному флешмобі, ініційованому львівськими школярами, зараховується!

 

На екрані – студенти НПУ імені М.П.Драгоманова на початку Євромайдану (листопад 2013 р.)

Додав натхнення на сумлінне написання диктанту й вірш Ліни Костенко «Стоїть у ружах золота колиска…» у виконанні професорки та завідувачки кафедри методики викладання світової літератури Олени Ісаєвої.

Писали диктант у швидкому темпі, адже читець не давав байдикувати! І ось вона – мить торжества!

 

 

У ході заходу згадали шкільні роки, послухали патріотичних пісень, отримали неймовірні враження та відчули себе українцями, патріотами, борцями «за Україну, за її волю, за честь і славу, за народ». Ще раз переконалися, що Україна переможе

 

Пригадуючи слова Ю.Андруховича, хочеться завершити допис такими словами: «Диктант, що єднає думки і серця! "Як добре, що він у нас був! І не просто був, а буяв, дихав, заманював!.."»

 

Відеозапис події можна переглянути тут: https://drive.google.com/file/d/1_yCe0veXa35EWpMJ8Rq2uVofdFnfV0Aw/view?usp=sharing

 

   

Авторизація  

   

Відвідувачі  

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

   

Новини  

   

Vinaora Visitors Counter  

1469137
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
32
393
1690
1458066
3178
11953
1469137

Your IP: 185.191.171.6
Server Time: 2023-02-09 01:58:38
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ