Культурологічна практика у вирі актуальних подій

19 лютого на факультеті іноземної філології НПУ імені М.П. Драгоманова відбулася настановча онлайн-конференція з культурологічної практики, організована канд. пед. наук, доцентом кафедри методики викладання світової літератури Анжелою Олегівною Мельник.

Цьогоріч культурологічна практика наших студентів проходить під знаком ювілеїв двох світочів української культури – АГАТАНГЕЛА КРИМСЬКОГО (1871 – 1942) та ЛЕСІ УКРАЇНКИ (1871 – 1913). Анжела Олегівна запропонувала студентам взяти участь у флешмобах, присвячених цим ювілеям, і розмістити свої активності у фейсбук-групі «Новинки культурологічної практики», а також на особистих сторінках соціальних мереж під хештегами #ШануємоАгатангела та #ШануємоЛесю.

У конференції також взяли участь доктор пед. наук, професор Жанна Валентинівна Клименко та старший викладач кафедри Оксана Костянтинівна Бицько. Остання, зокрема, закликала студентів долучитися до вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні і відзначення Міжнародного дня рідної мови.

Дякуємо Анжелі Олегівні за цікаву і видовищну конференції!  Бажаємо студентам плідної культурологічної практики! Долучаймося до відзначення важливих подій та вшанування яскравих особистостей нашого рідного українського світу!

На сайті 194761 гість та 3 користувачі