ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Шановні колеги! Із радістю повідомляємо, що сьогодні (15 квітня 2021 р.) на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.133.05 у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся блискучий захист докторської дисертації НАТАЛІЇ РУСЛАНІВНИ ГРИЦАК зі спеціальності 13.00.02 – теорія та методика навчання (зарубіжна література). Тема дисертації – «Теорія і методика навчання жанрового аналізу різнонаціональних художніх творів майбутніх учителів зарубіжної літератури».

Роботу виконано в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова, на кафедрі методики викладання світової літератури. Науковий консультант – д-р пед. наук, проф. ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА ІСАЄВА.

Вітаємо колег із заслуженою Перемогою! Бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутому, торувати подальший шлях вітчизняної методичної науки та шкільної практики! Нехай неозорим буде поле методичних ідей!

Із повагою - колектив кафедри методики викладання світової літератури НПУ імені М.П.Драгоманова

На сайті 194324 гостя та 3 користувачі