Мельник Анжела Олегівна

Деталі

alt Мельник Анжела Олегівна –  кандидат педагогічних наук, доцент кафедри методики викладання російської мови та світової літератури.

У 1989 році закінчила Київське міське педагогічне училище №3 за спеціальністю «Вчитель молодших класів». Вищу педагогічну освіту здобула у 1996 році на філологічному факультеті Українського державного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова. З 1989 року працювала учителем-словесником у школах Києва.

На кафедрі методики викладання російської мови та світової літератури працює з 1996 року (старшим лаборантом, старшим викладачем). З 2001-2004 рр. навчалася у цільовій аспірантурі кафедри. Після її закінчення успішно захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності 13.00.02 (теорія і методика навчання зарубіжної літератури) на тему «Літературний розвиток учнів 5-7 класів у процесі навчально-ігрової діяльності». З 2007 року А.О.Мельник – доцент кафедри методики викладання російської мови та світової літератури.

Читає курси методики викладання світової літератури в Інститутах іноземної та української філології, керує педагогічною практикою студентів. Розробила і читає авторський спецкурс «Англійська дитяча література».

Мельник Анжела Олегівна бере активну участь у роботі Міжнародних та Всеукраїнських наукових конференціях, методичних семінарах. Автор більше 80 наукових праць (в тому числі 6 підручників (у співавторстві з О. О. Ісаєвою та Ж. В. Клименко), 4 методичних посібники). Член журі Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури.

Сфера наукових інтересів: методика навчання зарубіжної літератури у культурологічному контексті, особливості реалізації «діалогу культур» у шкільному курсі «Світова література», інтердисциплінарна взаємодія у шкільній літературній освіті, сучасна англійська дитяча література.

   

Авторизація  

   

Відвідувачі  

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі

   

Новини  

   

Vinaora Visitors Counter  

1440800
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
80
737
5125
1425196
6675
17558
1440800

Your IP: 44.210.85.190
Server Time: 2022-12-07 05:54:57
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ